Duben 2007

Roodaka

30. dubna 2007 v 21:39 Velcí Bionicle
Krutá a zákeřná královna Roodaka vládne Visorakům po boku Sidoraka. Její plán je osvobodit Makuta a vysát z něj moc. Sílu jí dodává kámen síly - Protoderm.
Údaje o Roodace.
JménoRoodaka
Specíální moc59 ze 100
Síla64 ze 100
Rychlost58 ze 100
Hbitost43 ze 100
Akcelerace18 ze 100
Postřeh96 ze 100

Spinner chalenge

29. dubna 2007 v 9:38 | Carapar |  Bionicle hry
V této hře jste výdy jeden ze šesti Toa Hordika nebo Visoraků (během hry si je můžete měnit ). Při prvním spuštění si veberete Toa , případně Visoraka a zvolíte si taktiku (kterou taky můžete během hry měnit) na šest kol, útoky na hlavu, hruď a nohy, stejně i obranu a můžete začít. Hry probíhá sama, střílíte po sobě kotoučema šest kol. Kdo se strefí vícekrát, vyhrává. na začátku nemáte otevřené zelené a bílé bojovníky, ti se vám postupem času otevřou. k této hře se taky musíte zeregistrovat, bez registrace to nejde. Tady je odkaz.

Creeps from the deep

20. dubna 2007 v 15:50 Bionicle hry
V této hře jste jedním z matoranů a unikáte chobotnici. Musíte prosekávat řasy, tím, že na ně prostě klikáte a když se trefíte na vhodné místo, tak jí přeseknete a máte za ní jeden metr. High score se rovná počtu metrů. Zároveň se během hry k vám chobitnice přibližuje, v levém horním rohu vidíte vzdálenost, když přeseknete řasu, vzdálenost se trochu prodlouží. Tady je odkaz na hru, je už na nové stránce, takže mezi ostatními ji nenajdete.

Voya Nui online game

20. dubna 2007 v 15:45 Bionicle hry
Na začátku hry si zvolíte jednoho Toa Inika a libovolně si ho pojmenujete, já doporučuji černého Iniku, dostal jsem se s ním docela daleko. Začínáte na severu ostrova Voya Nui. Hned v první oblasti uvidíte matorana Garana, který vám bude zadávat zezačátku úkoly. jako první musíte zabít několik ledových rahi, to jsou "Ice gafna" a přinést mu pět ledových kousků. pak musíte dojít k protodemis lake a zabít divokého rahiho (protodemis burnak) a přinést Garanovi jeho věc, kterou mu ukradl. pak musíte nají Heavy metal fragment a Little metal fragment (oba jsou v Garanově blízkosti v kamených děrách, stačí zmáčknout dig a máte je, v těchto děrách se také dá najít spousta užitečných věcí). Pak se musíte dostat do matoranské venice přes můstek se silnou nestvůrou, kterou neporazíte, malou radu vám dá Garan, který pujde s vámi. Pak garana dovedete na místo poblíž vesnice a zrovna zaútočí pirakové. Nejdříve budete muset najít tři kameny v domcích ve vesnici. Pak budete muset pročistit vesnici, vždy zlikvidujte jednu hordu a promluvte si s Garanem, kterého hned po první hordě musíte dostat na "skládku" na západ od vesnice. pak zlikvidujte několik hord a nakonec se objeví Reidak, kterého zvládnete poměrně snadno s černým Toa. Pak zaútočí bílý piraka. Nejdřívě musíte zničit tři základny ledových burnaků. Pak se musíte dostat do pevnosti matoranů a promluvit si s Velikou, který vám zadá další úkoly. Nejdříve budete muset dojít na severní špčku ostrova pro takovou věcičku, prohledat několik děr u pevnosti a najít tři kameny života a pak si promluvit zase s Garanem, který vám řekne, abyste porazili nestvůry na jihu pevnosti matoranů. Jsou silné (kolem 200 životů, vy by jste v tá době měli mít asi 150) a je jich asi sedm. Pak musíte jít do jeskyně,kde vysvobodíte Matorana Slave a dovedete ho do pevnosti. Pak musíte najít vchod na plošinu, kde je Reidak a Thok. Pak dovedete Garana do jeho skrýše(Pokud by jste nevěděli jak se tam dostat, musíte jít přes jeskyni kde byl Matoran Slave). Potom musíte zničit několik Fikou a Rock ussual. Pak musíte vysvobodit ještě několik Matoranů a pak bojujete se Zaktanem. Pak musíte zničit Hikaki a vysvobodit tři Matorany. Pak vás Garan pošle do jeskyně Rock ussual, ale pozor, ta jeskyně je tajná, vejdete tam v běhu po mostě až do kamenných pilířů a tam bude vchod. Musíte zabít tři Rock ussualy a přinést Garanovi Equipement, který není nikde k nalezen.Já jsem se dál nedostal, takže "návod" končí. Během hry získáváte zkušenosti a vylepšujete si svoje vlastnosti- útok, obranu a techniku. Také sbíráte různé zbraně, např. ledový nebo jiný dráp, zamormety, vodní nebo jiná kopí, brnění různých živlů, masky a spousta dašího. K této hře se musíte registrovat. Zde je odkaz na tuto a mnoho dalších her Bionicle http://www.lego.com/eng/bionicle/games.aspx.

Toa Nuju

14. dubna 2007 v 14:16 Toa Metru
Chladný a lhostejný Toa ledu a strážce Ko-Metru nosí dva křišťálové háky s nimiž snadno vyšplhá i na Věž poznání. Jeho znalosti nepřekoná nikdo a k ještě větší slávě mu pomáhá i maska telekineze.

Toa Matau

14. dubna 2007 v 14:15 Toa Metru
Toa Matau je Toa vzduchu. Jeho křídla která se dají v mžiku proměnit v bojová ostří z něj dělají uctívaného hrdinu.

Toa Whenua

14. dubna 2007 v 14:15 Toa Metru
Toa země a strážce Onu-Metru tráví většinu svého času v rozlehlých archivech umístěných v podzemí města.
Má totiž velkou úctu k historii Metru Nui. Když hrozí nebezpečí, spoléhá na svou masku nočního vidění a drtiče kamenů, které má stále po ruce.

Toa Nokama

14. dubna 2007 v 14:15 Toa Metru
Toa vody a strážce Ga-Metru najdete nejčastěji pod vodou, kde si razí cestu svými vodními lopatkami.
Jediná žena mezi bojovníky Toa má dost chytrosti k řešení i těch největších záhad i dost síly k tomu,
aby porazila i toho nejzavilejšího nepřítele

Toa Onewa

14. dubna 2007 v 14:12 Toa Metru
Toa kamenů a strážce Po-Metru má silnou vůli a je velmi tvrdohlavý a neústupný.
Ani za těch nejnepříznivějších okolností nepřizná porážku. Vždycky si najde cestu
k vítězství. A když jeho síly ochabují, pomáhá si skobami, které lze přeměnit na
kladiva nebo kotvy, a maskou k ovládání mysli.

Toa Vakama

14. dubna 2007 v 13:36 Toa Metru
Vakama, Toa ohně, je vůdcem všech Toa Metru. Všechny své síly soustředí k ochraně Ta-Metru. V tom mu pomáhá i maska neviditelnosti.
Řídí se svými vizemi budoucnosti a pro jistotu nikdy nevychází bez svého disku a jeho odpalovače kanoka.

Toa Hahli

14. dubna 2007 v 12:17 Toa Inika
Pro svou kouzelnou Masku odhalení a fantastický šestý smysl je Hahli neocenitelnou pomocnicí při hledání masky života. Její maskou může komunikovat a předávat svoje myšlenky na dálu, ale může komunikovat pouze s Matorem a Axonnem. Její meč dokáže rozdrtit i skálu.
Dole jsou údaje o Toa Hahli.
JménoToa Hahli
MaskaKanohi Elda
Síla maskyKomunikace na dálku
Živelná mocVoda
ZbranVodní meč
NepřáteléPiraka

Toa Matoro

14. dubna 2007 v 12:16 Toa Inika
Matoro se dokáže fyzicky odpoutat od svého těla, stává se neviditelným a nechat se vyslat jako tajný agent k nepříteli nebo na průzkum odlehlých částí ostrova. Jeho studená síla ničí Piraky. Jeho taktika je, že vysleduje nepřítele a vytřelí na ně Zamor, který nepřítele zmrazí na tak dlouho, aby ho mohl zničit. Svým mečem zmrazí vše, čeho se dotkne.
JménoToa Matoro
MaskaKanohi Iden
Síla maskytelepatie
Živelná mocLed
ZbranLedový meč
OstrovVoya Nui

Toa Nuparu

14. dubna 2007 v 12:15 Toa Inika
Díky svému obrovskému silnému tělu vítězí Nuparu v každém boji. Laserový vystřelovací vrták, obrovská klepeta a mocné bodce činí z Nuparu skutečně "mocný stroj" pro boj i pro práci. Jeho vrtákem se dají střílet lasrové dýky.
JménoToa Nuparu
MaskaKanohi Kadin
Síla maskyNeznámá
ZbranLaserový vrták
Živelná mocZemě
OstrovVoya Nui

Toa Kongu

14. dubna 2007 v 12:13 Toa Inika
Toa Kongu je nejlehčí a nejrychlejší ze všech šesti Toa. Je dost rychlý aby unikl před nebezpečím a dost silný aby porazil nepřítele. Jeho kuš vystřeluje šípy energie, které zničí vše, co zasáhnou.
JménoToa Kongu
MaskaKanohi Suletu
Síla maskyČtení myšlenek
ZbranEnergetická kuš
Živelná mocVzduch
OstrovVoya Nui

Toa Jaller

14. dubna 2007 v 12:11 Toa Inika
Toa Jaller je vůdce Toa Inika. Jeho Maka osudu mu dodává energii na dělání akrobatických kousků, které zmatou nepřítele. Jeho meč je vyroben z ryzí energie a jeho zlaté brnění ho ochrání v jeho nejnebezpečnější dobrodružství. Může se vykoupat v lávě a nic se mu nestane.
JménoToa Jaller
MaskaKanohi Kalix
Síla maskydodává energii
ZbranElektrický meč
Živelná mocOhen
OstrovVoya Nui

Toa Hewkii

14. dubna 2007 v 12:10 Toa Inika
Hyperelektrická vibrační sekyra Hewkii projde tvrdou skálou jako nůž máslem, přičemž její vnitřní hlava dokáže rozpůlit jakýkoliv předmět za pár milisekund. Při lezení po skále přijde vhod řetěz. Jeho vypalovač Zamor rozbije cokoli, co Hewkiimu stojí v cestě.
JménoToa Hewkii
MaskaKanohi Sanok
Síla maskyNeznámá
ZbranElektrická sekera
Živená mocKameny
OstrovVoya Nui

Turaga Dume & Nivawk

7. dubna 2007 v 11:47 Velcí Bionicle
Mocný jestřáb Nivawk je vždy připraven k letu. Je to ochránce Turaga Dume, velitele všech Vahki.

Umbra

7. dubna 2007 v 11:38 Velcí Bionicle
Umbra není ani na straně dobra, ani zla. Je to ochránce Masky života,
který nesmí nikoho pustit do chrámu života, kde je Maska uložena.

Axonn

7. dubna 2007 v 11:28 Velcí Bionicle
Velká hora svalů s ještě větším srdcem - to je Axonn.
Podaří se Axonnovi zabránit aby Pirakaové získali Masku života...nebo budou vládnout Voya Nui.

Vakama Hordika

6. dubna 2007 v 11:58 Toa Hordika
Zmutovaný pán ohně!
Toa Hordika Vakama zápasí s ostatními Toa při nejnebezpečnějším poslání jejich života
- při pokusu o zbavení se zvířete uvnitř něho samotného.
Jeho Rhotuka - ohnivý kotouč - se propálí skrz každou překážku a jeho ohnivé meče
mu dodávají ještě větší sílu.