Srpen 2007

Takanuva

18. srpna 2007 v 8:57 Legedární bojovníci
Takanuva je legendární sedmý bojovník Toa - Toa světla. Přichází, aby porazil zlého ducha Makutu a zachránil ostrov Mata Nui! Je vznešený a moudrý a má hluboké znalosti o historii Mata Nui a jeho obyvatel. Musí se však
za krátkou dobu naučit mnoho, má-li ostrov zachránit před Makutou. Takanuva nosí Kanohi a Voki mocnou masku světla a nese hůl světla. Maska světla jasně září a její moc dokáže vnést do tmy světlo. Takanuva může s její pomocí změnit hněv nepřítele na pocit míru, nebo zmrazit protivníka v sloupu zářivého světla.
Jeho dokonalý nástroj mocná maska a neuvěřitelná odvaha jej činí silným vůdcem bojovníků Toa a ochráncem Mata Nui. Dokáže soustředit své síly skrze hůl světla. Pomocí tohoto nástroje může sbírat a metat koule světelné energie.
Jeho vůz je poháněn zajatým Kraata.

Mahri Kongu

12. srpna 2007 v 10:35 Toa Mahri
Toa Kongu je připraven k podmořské akci. Má silné tělo a dvě revolverové zbraně Cordak. Klidte se mu z cesty, nebo na vlastní kůži poznáte, co znamená křížová palba.
Takhle vypadá Kongu doopravdy, omlouvám se za tmavou fotku - jinou jsem nenašel.

Mahri Nuparu

12. srpna 2007 v 10:35 Toa Mahri
Toa Nuparu vyplouvá z temnot a chystá se napadnou zlé Barraki! Před útokem ho brání štít. Vystřelte z Cordaku a zbavte se nejhorších nepřátel.
Takhle vypadá Nuparu doopravdy, na obrázku vypadá jeho maska jako lebka, ale na tomhle obrázku se mi docela líbí.

Mahri Hewkii

12. srpna 2007 v 10:35 Toa Mahri
Toa Hewkii je vybaven bojovou břitvou a revolverovou zbraní Cordak. Díky nim se vypořádá i s nejhoršími vodními příšerami v boji za osvobození Mahri Nui. Hewkiiho řetězy jsou nabité elektřinou, která dokáže omráčit i žraloka Takea.
Takhle vypadá Hewkii doopravdy.
Můj názor: Nechtěl bych někoho urazit, ale ten, kdo takovou stvůru navrhnul, určitě neměl talent na kreslení!

Mahri Hahli

12. srpna 2007 v 10:35 Toa Mahri
Hahli díky svým šesti vodním křídlům proráží vodu jako šipka a dokáže zaútočit rychlostí blesku. Je připravena k boji a vyzbrojena revolverovou zbraní Cordak a ocelovými drápy.
Kreslený obrázek Hahli.
Hahli doopravdy.

Mahri Matoro

12. srpna 2007 v 10:35 Toa Mahri
Když se Toa Matoro přiblíží voda se ochladí a je jako led. Je připraven k boji pod mořskou hladinou a vyzbrojen dvojtými kleštěmi a revolverovou zbraní Cordak.
Tady je foto, jak vypadá doopravdy. Dal jsem ho sem, aby jste mohli zvážit své rozhodnutí - mně se Mahri Hewkii na obrázku docela líbil, ale pak jsem ho viděl ve skutečnosti a už se mi nelíbil, možná se vám to samé stane s Matorem, ale možná si budete úplně jistí, že si ho chcete koupit. Já osobně nelituju toho, že jsem si ho koupil.

Mahri Jaller

12. srpna 2007 v 9:41 Toa Mahri
Revolverová zbran Cordak Toa Jallera, připevněná ke krabovi, dává palbě nový rozměr. Jakmile se jeho silný meč vloží do boje, dokáže se svým "mazlíčkem" zaútočit na nepřítele dvěma směry současně - to je neporazitelná kombinace!
Tady je foto, jak vypadá doopravdy. Dal jsem ho sem, aby jste mohli zvážit své rozhodnutí - mně se Mahri Hewkii na obrázku docela líbil, ale pak jsem ho viděl ve skutečnosti a už se mi nelíbil, možná se vám to samé stane s Jallerem, ale možná si budete úplně jistí, že si ho chcete koupit. Já osobně nelituju toho, že jsem si ho koupil.